Ετήσια Συνδρομή

Αγαπητοί γονείς,

Ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων σας εύχεται Καλή Σχολική Χρονιά με υγεία και αισιοδοξία για το μέλλον. Επίσης, οφείλει να σας ενημερώσει ότι όλα αυτά τα χρόνια έχει συνεισφέρει στις ανάγκες των μαθητών του σχολείου μας(αγορά φωτοτυπικού μηχανήματος,cd-players,παραδοσιακών στολών, διαμόρφωση προαύλιου χώρου με graffiti και φυτά, διοργάνωση πάρτι και εκθέσεων βιβλίου, ετήσια κοπή βασιλόπιτας, κ.λ.π.) πάντα με τη δική σας βοήθεια. Για να συνεχίσουμε το έργο μας αν επιθυμείτε και έχετε τη δυνατότητα, παρακαλούμε να συνδράμετε κι εσείς. Η ετήσια συνδρομή είναι 5? ανεξαρτήτως των παιδιών που φοιτούν στο σχολείο.

Ευχαριστούμε

Το Δ.Σ. του ΣΥΛΛΟΓΟΥ