Οι μαθητές της Β’ Τάξης του 2ου Δ. Σ. Αγ. Βαρβάρας παρουσιάζουν… Η γιορτή Χριστουγέννων του σχολείου μας (19-12-2018)

Πρόσκληση γιορτής χριστουγέννων

Η πρόσκληση-αφίσα της γιορτής!

Το απόγευμα της Τετάρτης 19 Δεκεμβρίου 2018 στην αίθουσα εκδηλώσεων οι μαθητές της Β’ Τάξης του σχολείου μας μάς ταξίδεψαν σε δύο διαφορετικές πολιτείες και μας έβαλαν με μοναδικό τρόπο στο πνεύμα της μεγάλης Γιορτής.

Όσοι και όσες βρεθήκαμε εκεί μάθαμε το μυστικό της πιο γλυκιάς γλυκιάς Πολιτείας και τι σκαρφίστηκε ο πιο hi tech Άι Βασίλης, όταν τον “πρόδωσε” η κυρία Τεχνολογία, η οποία λόγω burn out έφυγε στη Χαβάη για διακοπές!

Εσείς που δεν ήσασταν εκεί μπορείτε να μάθετε τι έγινε βλέποντας εδώ ολόκληρη τη γιορτή!

Ολόκληρη η Γιορτή των Χριστουγέννων (19-12-2018)

Καλές Γιορτές από τη Σχολική Κοινότητα του Σχολείου μας!!!