2ο Δημοτικό Αγίας Βαρβάρας

Η Εφημερίδα μας είναι γεγονός !!!!

Δείτε την εφημερίδα μας

Ανεμοδείκτης Φύλλο 2 (Μάιος 2018)

Ανεμοδείκτης Φύλλο 1 (Ιούνιος 2016)

Έστω και καθυστερημένα είναι γεγονός το δεύτερο φύλλο της e-εφημερίδας του σχολείου μας!  Η θεματολογία και το περιεχόμενο των άρθρων είναι αποκλειστικά των μαθητών μας. Εμείς τους βοηθήσαμε στο στήσιμο της έκδοσης. Το αρχικό όνομα που διάλεξαν τα παιδιά ήταν «school .. ήκι» το οποίο ήταν πράγματι ευρηματικό, αλλά διαπιστώσαμε ότι είχε χρησιμοποιηθεί ξανά. Οπότε προκρίθηκε ο «Ανεμοδείκτης» που δείχνει την κατεύθυνση του Ανέμου της Δημιουργικότητας που παρασέρνει όλα τα παλιά στο διάβα του! Αποζητούμε την Ανατροφοδότηση στην προσπάθειά μας!

Καλό Ταξίδι στους μαθητές μας με τον Ανεμοδείκτη Οδηγό!!!!!!

is

1 σκέψη για “Η Εφημερίδα μας είναι γεγονός !!!!

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>