Πρόσκληση σε Ομάδα Γονέων

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες του σχολείου μας,

20151125_082947

Στα πλαίσια συνεργασίας σχολείου και οικογένειας, με στόχο την ενδυνάμωση και υποστήριξη των μαθητών/-τριών μας και των ανθρώπων που έχουν αναλάβει το μεγάλωμά τους, σας προσκαλούμε να συμμετάσχετε σε ομάδα γονέων που θα πραγματοποιείτε με τον συντονισμό της από την κοινωνικής λειτουργού του σχολείου, κάθε δύο Τρίτες στο χώρο της βιβλιοθήκης, και ώρα 11:00-13:00.

4227440_orig

Η πρώτη συνάντηση γνωριμίας και ενημέρωσης για την ομάδα θα γίνει την Τρίτη 13/2/2018.

Σας περιμένουμε με χαρά. Και μόνο η συνάντηση μας με σκοπό τη γνωριμία των προσώπων που περιλαμβάνουν τη δυναμική κοινότητα ενός σχολείου, στοχεύοντας στην καλυτέρευση της ζωής των παιδιών σας, ίσως δώσει νέες ευκαιρίες και ανοίξει ενδιαφέροντες δρόμους στις ζωές τους.

Η κοινωνική λειτουργός,

Μαρίνα Γκούβερη