Οι μαθητές του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αγίας Βαρβάρας χαρίζουν Χριστουγεννιάτικα Τραγούδια – Δώρα στους Πολίτες της Πόλης

Σήμερα το πρωί όλοι οι μαθητές του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αγίας Βαρβάρας πραγματοποίησαν ένα δρώμενο έκπληξη προς την πόλη και τους πολίτες της.

Ε… όπως Εξωστρέφεια!

Με την εξωστρέφεια που μας διακρίνει πάνω από δύο δεκαετίες, φορώντας χριστουγεννιάτικα αξεσουάρ (σκούφους, στέκες, κλπ) ξεχυθήκαμε στους δρόμους της πόλης και χαρίσαμε χριστουγεννιατικες μελωδίες και γλυκά στους περαστικούς.

Φορώντας χριστουγεννιατικα αξεσουάρ (σκουφους, στεκες, κλπ)
Γλυκά στους περαστικούς σαν τις ευχές μας!!!

Μπροστά από το Δημαρχείο της Πόλης μας συναντήσαμε τον Δήμαρχο κ. Λάμπρο Μίχο, ο οποίος καταχάρηκε την επίσκεψη και μας έδωσε ραντεβού για τον επόμενο μήνα, σε μια εκδήλωση αποκλειστικά για τους μαθητές μας

Οι υπάλληλοι του Δήμου μας χαιρετούν από ψηλά

Με αυτόν τον ευρηματικό τρόπο η Σχολική μας Κοινότητα δώρισε τις ευχές της προς όλους για καλές γιορτές.

Μπροστά από το Δημαρχείο της Πόλης μας συναντήσαμε τον Δήμαρχο κ. Λάμπρο Μίχο

Βγήκαμε στην Πόλη να μελώσει Όλη!!! Καλές Γιορτές!!!